Skretting Coarse Fish 8.5mm 1kg pellet

Indeks: SKRCF8 EAN13 2010000030745 Kategoria: Pellety Method Feeder Producent: Skretting
14,99 zł
Brutto

Skretting jest światowym liderem w dostarczaniu innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań żywieniowych oraz usług dla branży akwakultury. Skretting posiada zakłady produkcyjne w 18 krajach na pięciu kontynentach, produkuje i dostarcza wysokiej jakości pasze od wylęgu do zbioru dla ponad 60 gatunków. Całkowita roczna wielkość produkcji pasz wynosi ponad 3 miliony ton. Skretting to akwakulturowa linia biznesowa firmy Nutreco, światowego lidera w dziedzinie żywienia zwierząt. Centralna siedziba Skretting znajduje się w Stavanger, w Norwegii. Naszym celem jest karmienie przyszłości.


Skretting Coarse Fish składa się z optymalnej mieszanki składników zapewniających jej atrakcyjność dla wszystkich gatunków ryb karpiowatych.


Skretting Coarse Fish jest produkowany z zastosowaniem technologii expandera, umożliwia żelowanie skrobi obecnej w diecie, czyniąc ją tym samym bardziej strawną. Korzyści płynące z zastosowania tej technologii to bardzo duża stabilność pelletu w wodzie, a tym samym redukcja potencjalnych zanieczyszczeń.


Jak przygotować Skretting Coarse Fish 8mm?

Pellet w tej średnicy pojemy używać do method feeder dodając do podajnika dosłownie 2-3 ziarenka. Często pogrubia to łowione ryby. Najczęściej jednak będziemy podawać go małymi porcjami przy pomocy procy. Strzelanie lekkim pelletem 8mm będzie bajecznie proste i odpowiednich warunkach możemy celnie podawać kilka ziaren na odległość do 25m. Idealnie sprawdzi się przy bomb feeder i pellet waggler.


Skretting Coarse Fish 8mm uznawany jest za najskuteczniejszy pellet na karpia, leszcza, karasia i jesiotra.


Średnica: 8mm

Waga: 1kg


Waga (kg) 1kg
Średnica 8mm
EAN13 2010000030745 Kod producenta SKRCF8