Foremki Method Feeder

Foremki do methody w haczykowo.pl

W ofercie sklepu haczykowo.pl znajdziecie wiele modeli foremek służących do idealnego napełniania podajników do method feeder. Ponad 20 różnych modeli o uniwersalnych kształcie lub przeznaczonych do konkretnych modeli podajników.


Do czego służy foremka do podajników method feeder?

Foremka do methody nie jest niezbędna do samego łowienia ale bywa bardzo pomocna. Podajnik do methody możesz nabić ręcznie oblepiając żeberka pelletem lub zanętą. Taki sposób będzie również skuteczny i pozwoli na łowienie ryb. Foremka jednak da Ci pewną przewagę. Pozwoli na idealne przygotowanie podajnika, który będzie miał równy, aerodynamiczny kształt i nie pozwoli na obsypanie się pelletu podczas rzutu. Równa, gładka powierzchnia nabitego podajnika przełoży się również na odległość i celność rzutu. Za każdym razem podasz dokładnie taką samą porcję zanęty i zrobisz to zdecydowanie szybciej bo jest bardzo ważne w trakcie zawodów.


Jaka foremka do method feeder?

Są kształty uniwersalne, które później ewentualnie możesz dopracować ręcznie dogniatając. Najlepiej jednak używać foremki przeznaczone specjalnie do kształtu podajnika jakim łowisz. Wygodniejsze będą foremki wyciskane, które umożliwiają idealne nabicie podajnika nawet półsuchą zanęta lub luźnym pelletem.