Regulamin użytkowników karty rabatowej ,,Fishing VIP" w Salonie Wędkarskim haczykowo.pl i sklepie internetowym haczykowo.pl

 

1.       Warunki przyznania i użytkowania karty rabatowej „Fishing VIP” są zamieszczone na stronie właściciela akcji promocyjnej: https://znajdzlowisko.pl/fishing-vip/

2.       Użytkownicy, którzy posiadają kartę rabatową „Fishing VIP” otrzymują rabat 15%  na zakupy w sklepie stacjonarnym haczykowo.pl i internetowym www.haczykowo.pl.

3.       Rabat obowiązuje od 365 dni od momentu zakupu karty Fishing VIP

4.       W sklepie stacjonarnym zniżka obowiązuje TYLKO po okazaniu karty rabatowej „Fishing VIP” (pracownik Salonu Wędkarskiego haczykowo.pl ma prawo poprosić o okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu potwierdzenia danych z karty rabatowej).

5.       W sklepie internetowym rabat obowiązuje tylko na jednym koncie użytkownika, które zostało założone za pomocą adresu e-mail, podanego w formularzu zakupu Karty ,,Fishing VIP".

6.       W celu otrzymania rabatu, posiadacz karty rabatowej „Fishing VIP” zobowiązany jest do założenia konta za pomocą adresu e-mail podanego przy zakupie. Po założeniu konta w sklepie internetowym haczykowo.pl, należy przesłać wiadomość e-mail na adres: sklep@haczykowo.pl z prośbą o dopisanie rabatu do konta użytkownika. Rabat nie jest dodawany automatycznie po założeniu konta. Zniżka dodawana jest do 5 dni roboczych od otrzymania wiadomości z prośbą.

7.       Rabat 15% obowiązuje na cały asortyment sklepu i nie łączy się z innymi rabatami oraz promocjami sklepu. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wyłączenia wybranych produktów z rabatu.

8.       Przy zakupach w sklepie internetowym haczykowo.pl obowiązuje regulamin sklepu zamieszczony na stronie www.haczykowo.pl