Filtrowanie

W promocji

Na stanie

Cena

6,00 zł - 595,00 zł

Długość (cm)

120 cm - 200 cm

Pokrowce

Pokrowce na wędki w haczykowo.pl

Odpowiedni pokrowiec na wędki to podstawa do bezpiecznego transportu i przechowywania często bardzo cennych wędek i kołowrotków. Szczególnie jeżeli bierzemy udział w zawodach wędkarskich, często transportujemy zestawy gotowe do łowienia bezpośrednio po rozłożeniu. Bardzo ważne jest aby blanki wędek 2 składowych lub 3 składowych nie obijały się o siebie w trakcie przenoszenia. 


W ofercie naszego sklepu znajdziecie ponad 80 różnych pokrowców i drobnych akcesoriów pomocnych przy bezpiecznym transporcie gotowych wędek. W zależności od modelu posiadamy pokrowce długości od 120cm do 200cm co pozwoli na przechowanie zestawów w dowolnej długości i ilości składów. Zgodnie z preferencjami możecie wybrać pokrowiec usztywniany lub miękki który pomieści 1 lub nawet 6 wędek z kołowrotkami.

Jaki pokrowiec na wędki feeder?

Od wielu lat największą popularnością cieszą się usztywniane pokrowce na wędki. Ze względu na sztywną ściankę dają one najlepsze zabezpieczenie dla naszego sprzętu wędkarskiego. Dobrym wyborem będą modele 2 lub 3 komorowe, które dodatkowo zmieszczą sztycę do podbieraka, parasol lub kilki do odmierzania odległości. Dodatkowo zapakujemy do środka długie portfele na przypony do klasycznego feedera lub feeder army i podpórki. Wszystko wygodnie przetransportujemy w samochodzie i z parkingu na łowisko.