Torby

Torby na sprzęt wędkarski w haczykowo.pl

Nawet zaczynając przygodę z wędkarstwem dojdziemy do momentu kiedy całości drobnych lub większych akcesoriów nie jesteśmy w stanie przenieść na łowisko w rękach. Wtedy z pomocą przychodzi bagaż wędkarski. Odpowiednio dobrany do potrzeb pozwolić na wygodny transport całego sprzętu bezpośrednio na stanowisko.

Jaka torba wędkarka?

Torby wędkarskie możemy podzielić na bardzo uniwersalne typu carryall lub przeznaczone do transportu robaków i zanęt tzw. baitbag. Carryall zazwyczaj będą bardzo obszerne i wyposażone w dodatkowe kieszenie co pozwoli na przechowanie i transport całości sprzętu w jednym bagażu. Pojemności 50l - 80l oznaczają, że pomieszczą pojemniki, organizery, portfele na przypony, podpórki, odzież a nawet siatki do przechowywania ryb i kosze podbieraków. Jest to świetny wybór dla świadomego wędkarza, który minimalizuje ilość sprzętu.

Bait bag to mniejsza, często termiczna torba, która służy do transportu żywych przynęt, ziarna, pelletów i zanęt. Ma mniejszą pojemność i pozwala na oddzielenie i bezpieczne przechowanie przynęt i zanęt, które nawet w przypadku wysypania się nie narobią bałaganu w całym sprzęcie wędkarskim.

Stink bag to bardzo przydatka torba, która ma za zadanie przechować i transportować siatki i kosze podbieraków szczególnie po łowieniu. Całkowicie wodoszczelna nie przepuszcza wilgoci i zapachów, które w czasie powrotu z łowiska mogą przyprawić o ból głowy.