Skretting Coarse Fish 6mm 1kg pellet

Indeks: SKRCF6 EAN13 2010000030738 Kategoria: Pellety Method Feeder Producent: Skretting
14,99 zł
Brutto

Skretting jest światowym liderem w dostarczaniu innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań żywieniowych oraz usług dla branży akwakultury. Skretting posiada zakłady produkcyjne w 18 krajach na pięciu kontynentach, produkuje i dostarcza wysokiej jakości pasze od wylęgu do zbioru dla ponad 60 gatunków. Całkowita roczna wielkość produkcji pasz wynosi ponad 3 miliony ton. Skretting to akwakulturowa linia biznesowa firmy Nutreco, światowego lidera w dziedzinie żywienia zwierząt. Centralna siedziba Skretting znajduje się w Stavanger, w Norwegii. Naszym celem jest karmienie przyszłości.


Skretting Coarse Fish składa się z optymalnej mieszanki składników zapewniających jej atrakcyjność dla wszystkich gatunków ryb karpiowatych.


Skretting Coarse Fish jest produkowany z zastosowaniem technologii expandera, umożliwia żelowanie skrobi obecnej w diecie, czyniąc ją tym samym bardziej strawną. Korzyści płynące z zastosowania tej technologii to bardzo duża stabilność pelletu w wodzie, a tym samym redukcja potencjalnych zanieczyszczeń.


Jak przygotować Skretting Coarse Fish 6mm?

Pellet w tej średnicy pojemy używać do method feeder dodając do podajnika dosłownie 2-3 ziarenka. Często pogrubia to łowione ryby. Najczęściej jednak będziemy podawać go małymi porcjami przy pomocy procy. Strzelanie lekkim pelletem 6mm nie jest łatwe ale przy odpowiednich warunkach możemy celnie podawać kilka ziaren na odległość do 15m.

Skretting Coarse Fish 6mm uznawany jest za najskuteczniejszy pellet na karpia, leszcza, karasia i jesiotra.


Średnica: 6mm

Waga: 1kg


Waga (kg) 1kg
Średnica 6mm
EAN13 2010000030738 Kod producenta SKRCF6