Skretting Coarse Fish 2.3mm 1kg pellet

Indeks: SKRCF2 EAN13 2010000021385 Kategoria: Pellety Method Feeder Producent: Skretting
14,99 zł
Brutto

Skretting jest światowym liderem w dostarczaniu innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań żywieniowych oraz usług dla branży akwakultury. Skretting posiada zakłady produkcyjne w 18 krajach na pięciu kontynentach, produkuje i dostarcza wysokiej jakości pasze od wylęgu do zbioru dla ponad 60 gatunków. Całkowita roczna wielkość produkcji pasz wynosi ponad 3 miliony ton. Skretting to akwakulturowa linia biznesowa firmy Nutreco, światowego lidera w dziedzinie żywienia zwierząt. Centralna siedziba Skretting znajduje się w Stavanger, w Norwegii. Naszym celem jest karmienie przyszłości.


Skretting Coarse Fish składa się z optymalnej mieszanki składników zapewniających jej atrakcyjność dla wszystkich gatunków ryb karpiowatych.


Skretting Coarse Fish jest produkowany z zastosowaniem technologii expandera, umożliwia żelowanie skrobi obecnej w diecie, czyniąc ją tym samym bardziej strawną. Korzyści płynące z zastosowania tej technologii to bardzo duża stabilność pelletu w wodzie, a tym samym redukcja potencjalnych zanieczyszczeń.


Jak przygotować Skretting Coarse Fish 2.3mm?

Jak z większością pelletów mamy kilka możliwości. Możemy odsypać  pojemnik pelletu i zalać wodą do wysokości ostatnich granulek. Woda ma nie być widoczna ponad pelletem, ale po zrobieniu dołka opuszkiem palca ma pojawić się w zagłębieniu. Odstawiamy pellet na 30 minut. Po tym czasie przerzucamy go do większego pojemnika, roztrzepujemy palcami i dajemy mu jeszcze 15-20 minut do pełnego wchłonięcia. Tak przygotowany Skretting Coarse Fish 2.3mm będzie w pełni namoczony, pulchny i szybko pracujący.


Kolejny sposób to szybkie moczenie. Sitko do pelletu wstawiamy do pojemnika. Do sitka wsypujemy dowolną ilość pelletu i zalewamy wodą do pełna. Czekamy 2 minuty, wyciągamy sitko z pelletem i odstawiamy na 15 minut. Tak przygotowany pellet będzie miał twardy rdzeń i miękką warstwę zewnętrzną. W taj postaci lepiej klei, dłużej się odsypuje. Okaże się zdecydowanie lepszy przy dłuższym oczekiwaniu na brania.


Skretting Coarse Fish 2.3mm uznawany jest za najskuteczniejszy pellet na karpia, leszcza, karasia i jesiotra.

Średnica: 2.3mm

Waga: 1kg

Waga (kg) 1kg
Średnica 2mm
EAN13 2010000021385 Kod producenta SKRCF2