Filtrowanie

Na stanie

Waga (kg)

0 - 1

Średnica

2 - 8

Typ przynęty

Osmo

W ofercie sklepu stacjonarnego oraz sklepu internetowego haczykowo.pl znajdziecie pełny asortyment polskiej marki Osmo. Osmo Innovation Baits specjalizuje się w produkcji przynęt do method feeder ale dostarcza również świetnej jakości zanęty i pellety.

Osmo - sklep wędkarski Haczykowo

W ofercie sklepu stacjonarnego oraz sklepu internetowego haczykowo.pl znajdziecie pełny asortyment polskiej marki Osmo. Osmo Innovation Baits specjalizuje się w produkcji przynęt do method feeder ale dostarcza również świetnej jakości zanęty i pellety.

Przynęty Osmo - dumbelsy, waftersy

Osmo Mini Larwa to pierwsza seria przynęt Osmo, która pokazała jak ważną rolę odgrywa kształt przynęty. Karbowana powierzchnia i zmieniona bryła okazała się bardzo łowna i skuteczna w każdych warunkach

Osmo Wiggly mocno odbiegło od utartych standardów i jako kombinowana przynęta pozwala na bardzo dużo wariantów prezentacji przynęty jak i dostosowania jej wielkości.

Osmo Wafters to klasyczna przynęta do method feeder w kilku bardzo łownych aromatach i kolorach.

Pellety Osmo - Pro Pellet Dark, Pro Pellet

Bazując na wieloletnim doświadczeniu zawodniczym marka Osmo przygotowała bardzo łowny mix Pro Pellet Dark, który o początku jest rozchwytywany przez naszych klientów. Łatwy w przygotowaniu i bardzo skuteczny na karpie i jesiotry.

Do oferty dołącza Pro Pellet w jasnej wersji. Wypełnia to pewną lukę w ofercie i na pewno okaże się równie łowny jak wersja Dark.

Zanęty Osmo - Method Mix Pro, Method Mix Gold, CSuperL

W naszej ofercie znajdziecie również zanęty wyprodukowane przez Osmo. Osmo Method Mix Pro, Method Mix Gold i CSuperL to trzy różne miksy ale wszystkie stworzone na bazie najlepszych pelletów i mączek rybnych. 

Zalewy Osmo - Alien, Red Cream

W butelkach 500ml mamy dwa różne warianty aromatów. Zalewa Osmo służy do "dopalania" pelletu i zanęty. Polepsza kleistość miksu i potrafi dać ogromną przewagę kiedy wyróżnimy się w łowisku. Osmo Juice Red Cream to przyjemna nuta śmietankowej truskawki, która będzie bardzo dobrym wyborem przy łowieniu w zimnej wodzie. Osmo Alien Juice w ciepłej wodzie bardzo skutecznie wabi duże karpie i jesiotry.