CockBaits Zanęta sypka Penny Fruit 2kg

Indeks: GROUFRVE7 EAN13 0039067380404 Kategoria: Zanęty sypkie Producent: CockBaits
Obecnie brak na stanie
39,00 zł
27,30 zł Zniżka 30%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 33,15 zł

CockBaits Zanęta sypka Penny Fruit 2kg

Aromat: Fruit

 

Sypka zanęta o wysokiej zawartości mączki rybnej LT. Posiada bardzo dobre właściwości wiążące oraz wzbogaca zanętę. Idealna również jako mieszanka do metody. Penny Groundbait świetnie nadaje się również do „pudrowania” kulek proteinowych, dzięki czemu nie sklejają się ze sobą i można je dobrze podawać z rury zanętowej.

 

Wszystkie kulki proteinowe produkowane przez Cockbaits są delikatnie gotowane na parze . Zaletą gotowania na parze jest z jednej strony mniejsza absorpcja wody przez kulki podczas gotowania, z drugiej strony rozpuszczalne w wodzie składniki użytej mieszanki nie znikają w wodzie do gotowania. Nawiasem mówiąc, przynętę na parze można zawsze rozpoznać po punktach styku, w których przynęty leżą na sicie do gotowania i stykają się ze sobą podczas gotowania.

 

Cockbaits są sprzedawane od lat w Niemczech, Austrii i w całej Europie. Tysiące zadowolonych wędkarzy i złowionych karpi się nie mylą.

Kulki są 100% naturalne i parowane. Maja tylko najlepsze i świeże składniki jak maczka rybna LT, maczka z krwi, olej z łososia, świeże jajka, rybne białka, witaminy, aminokwasy i naturalne przyprawy najlepszej jakości bez sztucznych aromatów.

 

W produktach jest ponad 25 lat doświadczenia karpiarza Bernd’a Hahne, który jest założycielem Firmy CockBaits. O jakości przynęt świadczy nagroda przyznana przez European Fishing Award 2013 za najlepsze kulki na rynku europejskim.

Waga: 2kg

 

Waga (kg) 2kg
EAN13 0039067380404 Kod producenta GROUFRVE7