Regulamin użytkowników karty rabatowej „Prenumerata Karp Max 2023” w Salonie Wędkarskim haczykowo.pl i sklepie internetowym haczykowo.pl

 

1.       Warunki przyznania i użytkowania karty rabatowej „Prenumerata 2023” są zamieszczone na stronie właściciela akcji promocyjnej: https://www.karpmax.pl/sklep/prenumerata/prenumerata-karp-max-na-2023-z-gratisami

2.       Użytkownicy, którzy posiadają kartę rabatową „Karp Max 2023” otrzymują rabat 15%  na zakupy w sklepie stacjonarnym haczykowo.pl i internetowym www.haczykowo.pl.

3.       Rabat obowiązuje od 01.02.2023 do 31.12.2023 do godziny 23:59.

4.       W sklepie stacjonarnym zniżka obowiązuje TYLKO po okazaniu karty rabatowej „Karp Max 2023” (pracownik Salonu Wędkarskiego haczykowo.pl ma prawo poprosić o okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu potwierdzenia danych z karty rabatowej).

5.       W sklepie internetowym rabat obowiązuje tylko na jednym koncie użytkownika, które zostało założone za pomocą adresu e-mail, podanego w formularzu zakupu prenumeraty Karp Max 2023.

6.       W celu otrzymania rabatu, posiadacz karty rabatowej „Karp Max 2023” zobowiązany jest do założenia konta za pomocą adresu e-mail podanego przy zakupie prenumeraty Karp Max na rok 2023. Po założeniu konta w sklepie internetowym haczykowo.pl, należy przesłać wiadomość e-mail na adres: sklep@haczykowo.pl z prośbą o dopisanie rabatu do konta użytkownika. Rabat nie jest dodawany automatycznie po założeniu konta. Zniżka dodawana jest do 5 dni roboczych od otrzymania wiadomości z prośbą.

7.       Rabat 15% obowiązuje na cały asortyment sklepu i nie łączy się z innymi rabatami oraz promocjami sklepu. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wyłączenia wybranych produktów z rabatu.

8.       Przy zakupach w sklepie internetowym haczykowo.pl obowiązuje regulamin sklepu zamieszczony na stronie www.haczykowo.pl