Osmo Method Mix Pro 800g zanęta

Indeks: OSM-MMP EAN13 5904905911216 Kategoria: Zanęty Method Feeder Producent: Osmo
20,40 zł
Brutto

Osmo Method Mix Pro – Charakterystyczną cechą naszej mieszanki jest mocny mączkowy aromat. Otwierając paczkę na pewno poczujecie intensywny charakterystyczny dla dobrych zanęt rybny zapach.

Tworząc tą mieszankę skupiliśmy się na tym aby zanęta była jak najbardziej skuteczna. Udało się to dzięki zastosowaniu najlepszych mączek rybnych jakie są dostępne, w składzie METHOD MIX PRO znajdują się następujące mączki:

sławna LT94

rozpuszczalna w wodzie mączka PRE_DIGISTED

mączka krylowa

Dzięki nim zanęta jest bardzo atrakcyjna dla ryb i często już w pierwszych rzutach możemy się cieszyć holami. Ze względu na dużą zawartość mączek nasza zanęta dość mocno klei w związku z czym po namoczeniu zanętę należy przetrzeć przez sito. Pozostałe składniki pozostają naszą słodką tajemnicą. Proporcję mieszania to 3 do 1, na 3 pudełeczka suchej mieszanki należy dodać 1 pudełeczko wody. Testowaliśmy rożne warianty granulacji. Frakcja finalna zanęty jest naszym zdaniem najlepsza, dostosowana do polskich łowisk. Znajdziemy tutaj frakcję grubsze oraz całkiem drobne. Jako firma jesteśmy dumni z naszego produktu, zanęta to owoc naszych doświadczeń oraz wiedzy jaką posiadamy. W trakcie testów zanęta pozwalała Nam na zajęcia wysokich lokat w zawodach wędkarskich w całej Polsce w tym wygraną Dawida na MFP MASTERS.

Waga: 800g

Waga (kg) 0,8kg
EAN13 5904905911216 Kod producenta OSM-MMP