CockBaits pellet Cockpells Creamy Fish 15mm 2kg

Indeks: CPCF15VE2KG EAN13 0039067380282 Kategoria: Pellety zanętowe Producent: CockBaits
65,00 zł
45,50 zł Zniżka 30%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 55,25 zł

CockBaits Cockpells 15mm Creamy Fish 2kg Pellet

Aromat: Scopex/Masło/Śmietana

 

Cockpells to niezwykle atrakcyjny miękki pellet na duże karpie.

Ze względu na specjalne składniki, dostosowane do potrzeb dużych karpi, nie są zbyt atrakcyjne dla leszczy i innych ryb białych.

Przetworzone mieszanki są bardzo podobne w składzie do odpowiednich mieszanek Penny, ale w cockpellach stosuje się mniej koagulatorów (spoiw), co powoduje szybsze uwalnianie składników rozpuszczalnych w wodzie. Dlatego Cockpells miękną trochę szybciej niż kulki Penny.

Jednak Cockpells nie rozpadają się w wodzie i można nimi łowić również jako przynętą haczykową.

 

Wszystkie kulki proteinowe produkowane przez Cockbaits są delikatnie gotowane na parze . Zaletą gotowania na parze jest z jednej strony mniejsza absorpcja wody przez kulki podczas gotowania, z drugiej strony rozpuszczalne w wodzie składniki użytej mieszanki nie znikają w wodzie do gotowania. Nawiasem mówiąc, przynętę na parze można zawsze rozpoznać po punktach styku, w których przynęty leżą na sicie do gotowania i stykają się ze sobą podczas gotowania.

 

Cockbaits są sprzedawane od lat w Niemczech, Austrii i w całej Europie. Tysiące zadowolonych wędkarzy i złowionych karpi się nie mylą.

Kulki są 100% naturalne i parowane. Maja tylko najlepsze i świeże składniki jak maczka rybna LT, maczka z krwi, olej z łososia, świeże jajka, rybne białka, witaminy, aminokwasy i naturalne przyprawy najlepszej jakości bez sztucznych aromatów.

 

W produktach jest ponad 25 lat doświadczenia karpiarza Bernd’a Hahne, który jest założycielem Firmy CockBaits. O jakości przynęt świadczy nagroda przyznana przez European Fishing Award 2013 za najlepsze kulki na rynku europejskim.

 Waga: 2kg

 

Waga (kg) 2kg
Średnica 15mm
EAN13 0039067380282 Kod producenta CPCF15VE2KG