Preston Absolute Station White Edition siedzisko

Indeks: P0120022 EAN13 5056317717136 Kategoria: Kosze wyczynowe Producent: Preston Innovations
4 799,00 zł
3 999,00 zł Zniżka 800,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 3 999,00 zł

Absolute od wielu lat jest synonimem najwyższej klasy siedzisk, a najnowsze wersje przeniosły to na wyższy poziom dzięki arcydziełu projektowania i inżynierii, w tym najnowocześniejszym funkcjom i zupełnie nowemu, eleganckiemu designowi, dzięki czemu Absolute Station pozostaje numerem jeden dla wędkarzy.


Kluczową częścią rozwoju była główna rama siedziska. Jest to obszar, w którym niezliczone godziny spędzono na projektowaniu i przeprojektowywaniu, aby uzyskać ideał. Wykonana z lekkiego aluminium, w tym z wykorzystaniem technologii hydroformowania, rama jest zarówno lekka, jak i super wytrzymała, zachowując jednocześnie estetyczny wygląd. Wszystkie jednostki można teraz wyjąć z ramy, co pozwala w pełni dostosować i dodać jednostki w określonej kolejności, aby spełnić własne wymagania.


Siedzisko jest bardziej przyjazne dla użytkownika niż kiedykolwiek wcześniej. W zestawie znajduje się Mag-Lok Stacker Plate, która łączy się z dowolną jednostką Mag-Lok, dzięki czemu system ułożenia sekcji jest w pełni konfigurowalny.


Podobnie jak jego poprzednik, Absolute Station posiada 6 niebrudzących bloków nóg, które zapewniają bezpieczne i stabilne zamocowanie skrzynki w każdych warunkach połowowych. Przeprojektowane pokrętła bloków nóg oznaczają, że regulacja seatboxa jest teraz jeszcze łatwiejsza niż wcześniej dzięki nowym, ergonomicznie zaprojektowanym pokrętłom z przyjaznym dla użytkownika gumowanym uchwytem.


Dostępne zarówno w kolorze grafitowym, jak i białym, siedziska Absolute są estetyczne dzięki subtelnemu brandingowi i opływowej ramie, która emanuje klasą.

6 teleskopowych nóg z gwintami

Wygodne, wytrzymałe siedzisko

Bezpieczny system blokowania podnóżka

Kompatybilność z Inter-Lok

Kompatybilny z Mag-Lok

Płyta układająca Mag-Lok

Luksusowy, wyściełany pasek na ramię

Pokrowiec na siedzisko w zestawie

Kaseta Deep Side Drawer Unit

Kaseta Deep Side Drawer with Removable Dividers Unit

Kaseta 26mm Shallow Tray Unit

Waga: 19.6kg

EAN13 5056317717136 Kod producenta P0120022