Filtrowanie

Na stanie

Cena

9,00 zł - 10,00 zł

Długość transportowa

127 - 183

Długość (cm)

10 - 400

Długość (m)

50 - 150

Waga (g)

10 - 265

Średnica linki (mm)

0 - 1

Ilość składów

Ciężar wyrzutu (g)

60 - 100

Prezentacja przynęty

Wielkość kołowrotka

6000 - 7000

Preston Innovations

Preston Innovations w haczykowo.pl

Oferta Preston Innovations kierowana jest do najlepszych wędkarzy zawodników. Preston Innovations oferuje szeroką gamę produktów, które pasują do wielu różnych stylów łowienia. Zerkając do katalogu wypuszczanego w każdym roku widzimy najwyższej jakości produkty do łowienia każdą metodą stosowaną na zawodach przez wędkarzy w UK.

Preston Innovations może pochwalić się zespołem złożonym z najlepszych zawodników na świecie. Współpracując z utalentowanymi wędkarzami marka ta może pozwolić sobie na dostarczanie najbardziej dopracowanych produktów dla wymagających wędkarzy. Andy Findlay jest nawet współtwórcą tego co znamy obecnie jako method feeder!

Posiadanie w ofercie produktów Preston Innovations od lat jest wyznacznikiem jakości i pozycji sklepu wędkarskiego. Z tego powodu od początki i na stałe produkty Preston są w sprzedaży w haczykowo.pl.

W naszym sklepie znajdziecie ponad 200 różnych produktów marki Preston Innovations w tym bardzo cenione haki, gotowe przypony, podajniki method feeder i koszyki do klasycznego feedera.