Filtrowanie

Na stanie

Cena

25,00 zł - 300,00 zł

Waga (kg)

1 - 10

Średnica

4 - 30

Pojemność (ml)

100 - 1000

The Ultimate Products

The Ultimate Products w haczykowo.pl

Marka The Ultimate Products stworzona została w 2013 roku przez Marcina Mizere. Pasja, praktyka i doświadczenie pozwoliły na przygotowanie szerokiej i kompletnej oferty produktów do łowienia karpi. W wyniku tego Ultimate Products dostarcza najlepsze rozwiązania, które są połączeniem trendów karpiowania polskiego i angielskiego.

The Ultimate - Aromaty, Dipy, Liquidy, Kulki proteinowe zanętowe, Pellety zanętowe, Przynęty hakowe

The Ultimate Products - opinie

Produkty Ultimate mają bardzo dobrą opinię wśród wędkarzy. Starannie dobrane komponenty połączone w spójną całość z precyzyjnie zamierzonym efektem dają świetne rezultaty już od wielu lat. Ciągle rozwijana i rozszerzana oferta zapewnia wędkarzom rozwiązania na każde łowisko i każdą porę roku. Od 2016 w produktach Ultimate oficjalnie znajdują się komponenty Haith’s® co świadczy o jakości i sumienności marki.

Ultimate Products współpracuje również z konsultantami i testerami, który na bieżąco poddają próbie wszystkie produkty marki. Dzięki temu mamy pewność, że do sprzedaży trafiają jedynie dopracowane produkty, które potwierdziły swoją skuteczność.

Jakie produkty The Ultimate Products?

W sklepie haczykowo.pl znajdziecie całą ofertę marki The Ultimate.

Aromaty, Dipy, Liquidy, Kulki proteinowe zanętowe, Pellety zanętowe, Przynęty hakowe z takich serii jak Essential, Top Range i Juicy Series.

Essential - Sweet Tigers, Squid Orange, Crab Cranberry, Live Cream, Krill

Top Range - Tangy Squid, Crab Strawberry, Krill Insect, Pro Active, Addicted, Pure Monster, Scopex Squid

Juicy Series - Banana Crunch, Legend Special One, Tinger Nut , Coco Twist, Tutti Frutti