Champion Feed Wonder Yellow 2kg zanęta

Indeks: G_7813 EAN13 5404015570599 Kategoria: Zanęty klasyczne Producent: Champion Feed
35,00 zł
Brutto

WONDER YELLOW - to zanęta, którą można określić jako niekonwencjonalną. Choć jej skład nie jest skomplikowany. Jej bazą jest mieszanka słodkiego biszkoptu i dwóch kukurydzianych komponentów, czyli to, co głodny białoryb lubi najbardziej. Jest niezwykle skuteczna w pełni sezonu we wszystkich typach łowisk. W wodzie wyróżnia się intensywną żółtą barwą, słodkim smakiem i aromatem. Do tego posiada właściwości silnie wiążące - klejące mieszankę.

Jeśli ktoś chce się całkowicie wyróżnić w łowisku, zapolować na większe sztuki, lub ściągnąć stado wygłodniałych ryb, to Wonder Yellow do takiej roli nadaje się idealnie. Niemniej osobiście polecam ją komponować z innymi zanętami, które ukierunkują ją na dane łowisko. Sama w sobie jest zbyt skondensowana i zbyt klejąca, a na szybkie rzeki nieco za lekka.

Ze względu na swój charakter najlepiej komponuje się z Wonder Mix, który jest znacznie mniej klejący, a równie treściwy i w tej samej nucie smakowo-zapachowej.

Na szybkie rzeki idealnie komponuje się z Górek Breme, która nadaje jej większego ciężaru i zwięzłości powstających kul. Idealna mieszanka na wszystkie rzeczne ryby.

Ponadto Wonder Yellow można stosować jako dodatek klejąco-wzbogacający do każdej zanęty.

Pojemność: 2kg

 

Waga (kg) 2kg
EAN13 5404015570599 Kod producenta G_7813