Champion Feed RF Gardon 1kg zanęta

Indeks: RF GARDON EAN13 2010000023839 Kategoria: Zanęty klasyczne Producent: Champion Feed
Obecnie brak na stanie
18,50 zł
Brutto

RF GARDON - to lekka, aktywna w łowisku zanęta, stworzona według kultowej francuskiej receptury - do zawodniczego nęcenia płoci.

Jej bazą i zarazem najważniejszym składnikiem jest wyjątkowej jakości pieczywo, poddane procesowi wyprażenia i bardzo drobnego zmielenia. Aromat i smak wyprażonego chleba, a także jego lekkość (aktywność) w wodzie, to coś co płocie po prostu kochają! Jako, że ten składnik jest fundamentalny, tak i jego jakość jest najważniejsza dla skuteczności tej zanęty.

Francuska szkoła nęcenia płoci, to przede wszystkim mieszanki bardzo bogate w zanętę - glina zazwyczaj stanowi jedynie ich dociążnik. Dlatego taka zanęta nie może być sycąca. Ma przyciągać ryby, oddziaływać na nie, utrzymywać ich uwagę i w tym czasie nie powinna ich nakarmić. 

RF Gardon w zależności od stopnia nawilżenia może pracować szybko i intensywnie lub długo i stopniowo (ale wciąż aktywnie). 

W czystej postaci ta zanęta będzie optymalna na łowiska z dominującą populacją niewielkich płoci. Jej aktywność sprawia, że jest idealna do taktyki częstego donęcania, w tym także do utrzymywania ryb w toni łowiska (szczególnie w połączeniu z RF Etang).

Do roli zanęty typowo dennej RF Gardon najlepiej połączyć z RF Canal lub Wonder Black. Świetnie też ukierunkuje Górek Gardon na łowiska z dużą ilością płoci.

Pojemność: 2kg

 

Waga (kg) 1kg
EAN13 2010000023839 Kod producenta RF GARDON