HMG Lures KillerEGG FAT II KEF-191111 1.9cm 1.1g wobler tonący
KillerEGG FAT II to kuzyn woblerów z grupy KillerEGG. Różnią się bardziej pękatym korpusem, rozmiarami, wagą oraz agresywniejszą akcją. Wobler sprawdzi się na każdym typie wody od stawów i jezior po wolno płynące kanały, małe, średnie i duże rzeki. Dzięki swojej drobnej budowie i stosunkowo dużemu ciężarowi pozwala osiągać znaczne odległości jak na ten gabaryt przynęty. Nie jest jednak przeciążony i pracuje od pierwszego obrotu korbki. Możemy poprowadzić go nawet bardzo wolno. Bardzo dobrze trzyma się wody, jest stabilny w nurcie. Dzięki bogatej ofercie kolorów będziesz w stanie dostosować się do każdej sytuacji na łowisku.
Do wyboru mamy 3 rozmiary woblera. Najmniejszy 19 mm doskonale sprawdzi się przy połowach wiosennych jazi i chimerycznych letnich ryb. Pozostałe dwa rozmiary odnajdują się doskonale przy łowieniu całorocznym, pozwalając wpasować się rozmiarem w aktualne gusta ryb. Intensywna praca dobrze wyczuwalna na wędce. Stabilny w nurcie. Pozwoli dostosować się do warunków na każdej wodzie. Dzięki swojej wadze pozwoli na dalekie celne rzuty.
Do zbrojenia naszych przynęt używamy kotwic MUSTAD. Produkty tej firmy cieszą się uznaniem i rozpoznawalnością na całym świecie.
Zdecydowaliśmy się na model BLACK NIKIEL BN35647.
Od 2025 roku sygnujemy nasze opakowania hologramem MUSTAD.
Długość: 1.9cm
Waga: 1.1g
Tonący
Waga (g) | 1.1g |
---|---|
Długość (cm) | 1.9cm |
Klasa pływalności | Tonący |