Shimano Wędka Sedona Chub Specialist Spinning 269cm 5-15g

Indeks: SEDCHUB810L EAN13 8717009852319 Kategoria: Wędki spinningowe Producent: Shimano
450,00 zł
Brutto

Shimano Wędka Sedona Chub Specialist Spinning 2,69M 5-15g 

Shimano Sedona to całkowita nowość w ofercie wędzisk spinningowych Shimano. To przystępne cenowo kije, oferowane w szerokiej gamie modeli, dostosowane pod względem parametrów do wymagań europejskich wędkarzy.

• Wędziska te oferują sztywny, mięsisty blank wzmocniony oplotem krzyżowym w dolnej sekcji, o akcji zależnej od wybranej przez wędkarza wersji. Modele wyposażone w rękojeść z pianki EVA to kije prezentujące akcję typu Fast, będące idealnym rozwiązaniem dla wędkarzy łowiących okonie i sandacze z użyciem zarówno miękkich, jak i twardych przynęt. Klasycznie wykończone modele z korkową rękojeścią prezentują z kolei akcję Moderate, która jak żadna inna sprawdzi się podczas łowienia szczupaków, oraz jako uniwersalna akcja dla ogólnego przeznaczenia na dużych, nizinnych rzekach, takich jak Odra czy Wisła. Wybór odpowiedniego wędziska dla własnych potrzeb determinuje jedynie to, gdzie, jakie gatunki i z użyciem jakich przynęt mamy zamiar łowić. Przekrój długości i ciężaru wyrzutowego jest ogromny, więc każdy znajdzie tu wędzisko idealnie spełniające jego oczekiwania.

 • Poza modelami opisanymi powyżej, w naszej ofercie znajdują się również 2 specjalistyczne wędziska do połowu kleni, zaprojektowane specjalnie na polski rynek, przy udziale polskich specjalistów (Sedona Special Chub). Modele te oferowane są w dwóch długościach (2,69m i 2,99m) i ciężarze wyrzutowym 5-15g. Ich głębokie ugięcie i paraboliczna praca są gwarantem dobrego trzymania na haku kleni oraz jazi, które słyną z niestandardowego sposobu walki - bliższego białorybowi, niż rybom drapieżnym.

• Podsumowując możemy uczciwie stwierdzić, że Shimano Sedona to seria naprawdę wszechstronnych wędzisk spinningowych, które możemy zastosować w wielu sytuacjach i na wielu rodzajach łowisk. Ich głównym atutem jest mocny, a zarazem lekki blank oraz wykonanie z dbałością o detale.

Długość: 2,69m

Waga: 131g

Sekcji: 2

Ciężar wyrzutu: 5-15g

Długość transportowa: 138cm

Ilość przelotek: 9

 

Waga (g) 131g
Długość (cm) 269cm
Max ciężar wyrzutu (g) 15g
Długość transportowa 138
Ilość składów 2
Min. ciężar wyrzutu (g) 5g
EAN13 8717009852319 Kod producenta SEDCHUB810L