Sonik XTRACTOR Recon 8ft 3lb SONIK Wędka karpiowa

Indeks: AC0002 EAN13 5055279517709 Kategoria: Wędki karpiowe Producent: Sonik
369,90 zł
Brutto

 Sonik XTRACTOR Recon 8ft 3lb SONIK Wędka karpiowa

 

Założeniem projektowym XTRACTOR RECON była maksymalizacja wydajności przy jednoczesnym zmniejszeniu rozmiaru opakowania.

Wyniki będą kwestionować Twoje oczekiwania dotyczące tego, co jest możliwe dzięki kompaktowej konstrukcji wędki karpiowej z chowanym tyłem.

Technologia RECON wykorzystuje podwójnie chowaną sekcję dolnika i łączy to z naszą nową konstrukcją przegubu VARI-TAPER ™, aby uzyskać wędki, które wyglądają i działają jak ich dwusekcyjni poprzednicy.

Jeśli szukasz najwyższej wydajności i maksymalnej wygody, nie musisz już iść na kompromis.

Wędki XTRACTOR RECON 8FT mają rozmiar zaledwie 30 cali i są jednymi z najbardziej wszechstronnych wędzisk karpiowych, jakie kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

Charakteryzują się dłuższą rękojeścią i 40-milimetrowym wzorem dzwonienia, co pomaga zarówno w rzucaniu, jak i holowaniu ryb.

 Podobnie jak wszystkie wędziska XTRACTOR, znajdziesz w nich satysfakcjonującą, progresywną akcję, która idealnie nadaje się do wszystkich form łowienia karpi.

Oczywiście mierzące zaledwie 30 cali mogą to być podróżne karpiówki, na które czekałeś, ale nie daj się zwieść; osiągi tych wędek mogą tylko przekonać do trzymania zestawu pod ręką za każdym razem, gdy nadarzy się okazja do połowów.

 Dostępne w 3 krzywych testowych, które uwzględnią każdy scenariusz łowienia karpi, z jakim możesz się spotkać; 8FT 2.5LB Idealny model na mniejsze wody, gdzie nie jest wymagana ciężka taktyka.

Odpowiedni dla tych, którzy doceniają krzywą walki wędziska, ale potrzebują rezerwy mocy, gdy zajdzie taka potrzeba. 8FT 3.0LB Wszechstronny, z przyjemnością ląduje w jedynkach, dwójkach lub 40lb w razie potrzeby.

 Jeśli taktyki PVA są wysoko na twojej liście, ta wędka ma moc, aby zapewnić wymaganą dodatkową moc. 8FT 3.5LB Światowa oferta specjalna, jeśli Twoim celem są duże karpie, to jest to wędka, której potrzebujesz. Posiada duże rezerwy mocy, gdy potrzebujesz go do wyłowienia największych ryb.

 

Wymiary transportowe:

 8ft- 76cm (30”)
12ft- 127cm (50“)

 

Długość (ft) 8ft
Krzywa ugięcia (lbs) 3lb
Długość transportowa 76
EAN13 5055279517709 Kod producenta AC0002