Aller Aqua Classic 2mm 1kg pellet

Indeks: 9414204000 EAN13 2010000030714 Kategoria: Pellety Method Feeder Producent: Aller Aqua
8,99 zł
Brutto

Aller Aqua od ponad 50 lat produkuje i dostarcza najwyższej jakości pellety dla akwarystyki i wędkarstwa. W kwestii zaspokajania potrzeb pokarmowych ryb firma jest ekspertem w skali światowej. Ogromna wiedza i doświadczenie pozwoliło na opracowanie pelletów świetnie spisujących się przy łowieniu wszystkich ryb spokojnego żeru.

Pellet Aller Aqua Classic 2mm to zdecydowanie najbardziej popularny pellet na karpia, amura, leszcza, karasia i jesiotra. Idealnie dobrane proporcje białka i tłuszczu pozwalają nam na dowolne aromatyzowanie pelletu aby lepiej dostosować się do warunków i żerowania ryb. Jasnobrązowy kolor świetnie komponuje się na dnie każdego łowiska. Świetnie spisuje się przy nęceniu karpi i przy zestawach z PVA. 


Jak przygotować Pellet Aller Aqua Classic 2mm.

Jak z większością pelletów mamy kilka możliwości. Możemy odsypać  pojemnik pelletu i zalać wodą do wysokości ostatnich granulek. Woda ma nie być widoczna ponad pelletem ale po zrobieniu dołka opuszkiem palca ma pojawić się w zagłębieniu. Odstawiamy pellet na 30 minut. Po tym czasie przerzucamy go do większego pojemnika, roztrzepujemy palcami i dajemu mu jeszcze 15-20 minut do pełnego wchłonięcia. Tak przygotowany Pellet Aller Aqua Classic 2mm będzie w pełni namoczony, pulchny i szybko pracujący.

Kolejny sposób to szybkie moczenie. Sitko do pelletu wstawiamy do pojemnika. Do sitka wsypujemy dowolną ilość pelletu i zalewamy wodą do pełna. Czekamy 2 minuty, wyciągamy sitko z pelletem i odstawiamy na 15 minut. Tak przygotowany pellet będzie miał twardy rdzeń i miękką warstwę zewnętrzną. W taj postaci lepiej klei, dłużej się odsypuje. Okaże się zdecydowanie lepszy przy dłuższym oczekiwaniu na brania.

Miłośnicy łowienia karpi mogą natomiast zalać Pellet Aller Aqua Classic 2mm wrzątkiem i stworzyć dzięki temu świetną pastę do oklejania kulek.


Skład: białka pojedynczych komórek, białka roślinne, maczka rybna, maczka z krwi, morskie produkty uboczne, olej rybny, oleje roślinne, produkty uboczne inne niż morskie, produkty zbożowe, przetworzone białka zwierzęce, witaminy i minerały.


Średnica: 2mm

Waga: 1kg


Waga (kg) 1kg
Średnica 2mm
EAN13 2010000030714 Kod producenta 9414204000