Wiley X Breach Polarized Bronze Mirror Matte Hickory Brown Frame okulary

Indeks: CCBRH04 EAN13 712316004213 Kategoria: Okulary Producent: Wiley X
1 049,00 zł
839,20 zł Zniżka 20%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 049,00 zł

Wiley X Okulary BREACH Polarized Bronze Mirror Matte Hickory Brown Frame

Wiley X to znany amerykański producent ekstremalnie wytrzymałych okularów polaryzacyjnych, przeznaczonych dla wymagających wędkarzy. Wiley X to jedyna firma na świecie certyfikująca wszystkie swoje okulary jako okulary ochronne, to właśnie te okulary nosi amerykańska armia. Wytrzymałe, 8- warstwowe poliwęglanowe soczewki z zatopioną wewnątrz polaryzacją o wysokiej przejrzystości oraz nowoczesny desing spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających wędkarzy.  

WX Breach ma cienkie, wygodne zauszniki i wyjmowaną uszczelkę, która zapobiega blokowaniu widoku przez kurz i brud. Otwierając otwory wentylacyjne systemu dynamicznej wentylacji po bokach soczewek, możesz wpuścić powietrze, które pomoże Ci ochłodzić się podczas intensywnych aktywności.

Kolor podstawy soczewki: miedź
Korzyści:

Kolory są równomiernie rozłożone w oparciu o siłę długości fali, co zwiększa kontrast i wydajność. Redukuje niebieskie światło, aby umożliwić większe nasycenie kolorów w obszarach czerwonych, żółtych i zielonych. Definiuje i intensyfikuje żółte odcienie poprzez redukcję żółtego światła. Redukuje odblaski na odblaskowych powierzchniach. Przepuszczalność światła: 13% +/- 3%

Idealne na:

  • Jasne słońce / Zmieniające się Światło
  • Pochmurne dni
  • Zajęcia z dużą ilością żółtych krajobrazów, takie jak wędrówki
  • Zwykły dzień jazdy
  • Łowienie w płytkich wodach z czerwoną gliną lub słonawą wodą

Wymiary: 63/15/115

 

EAN13 712316004213 Kod producenta CCBRH04