JRC Okulary polaryzacyjne Extreme sg Digi Cam/Smoke

Indeks: 1531287 EAN13 043388470133 Kategoria: Okulary Producent: JRC
159,00 zł
Brutto

JRC Okulary polaryzacyjne Extreme sg Digi Cam/Smoke

Okulary przeciwsłoneczne JRC to najlepsze okulary wędkarskie dla karpiarzy, którzy szukają najlepszych materiałów w przystępnej cenie. Soczewki są wykonane z spolaryzowanego, nietłukącego poliwęglanu i mają powłokę hydrofobową, która redukuje plamy wodne i znacznie ułatwia czyszczenie. Soczewki znacznie redukują odblaski, dzięki czemu dostrzeżesz każdego karpia w każdych warunkach pogodowych. Zapewniają również maksymalną ochronę przed promieniowaniem UV, zapewniając ochronę oczu. Antyrefleksyjna powłoka tylna ogranicza odblaski odbijające się od tylnej części okularów, co zmniejsza zmęczenie oczu. Oprawki, wykonane z wysokiej jakości biomateriału, są bardzo wygodne i są specjalnie zaprojektowane do noszenia okularów podczas długiego dnia wędkowania bez odczuwania dyskomfortu.

  • Nietłukące soczewki polaryzacyjne z poliwęglanu
  • Powłoka hydrofobowa na soczewkach redukująca plamy wodne i ułatwiająca czyszczenie
  • Tylna powłoka antyrefleksyjna - zmniejsza odblaski od tylnej strony soczewki, zapewniając wygodniejsze widzenie i mniej zmęczenia oczu
  • Z decentrowane soczewki dla doskonałej optyki
  • Ramy wykonane są w ponad 50% z biomateriału, który zmniejsza emisję CO2 i jest bardziej przyjazny dla środowiska.
  • Wszystkie okulary przeciwsłoneczne są wyposażone w wewnętrzny futerał z mikrofibry, który można wykorzystać do czyszczenia soczewek i twardego futerału zewnętrznego.

Rozmiar: uniwersalny

EAN13 043388470133 Kod producenta 1531287