Wiley X Okulary Grid Captivate Green Mirror - Matte Cool Grey

Indeks: CCGRD07 EAN13 712316007610 Kategoria: Okulary Producent: Wiley X
Obecnie brak na stanie
1 049,00 zł
Brutto

Wiley X Okulary Grid Captivate Green Mirror - Matte Cool Grey

Od ponad dwóch dekad amerykańska marka Wiley X jest liderem technologii optycznej zapewniającej bezpieczeństwo oraz komfort oczu sportowcom, żołnierzom a także wędkarzom. Cała linia okularów polaryzacyjnych Wiley X jest przeznaczona dla wędkarzy oraz osób aktywnie spędzających czas nad wodą poprawiając wyrazistość widzenia oraz redukując odblaski z wody co bezpośrednio przekłada się na zminimalizowanie zmęczenie oczu. Wiley X poddaje wszystkie swoje okulary najbardziej rygorystycznym testom wytrzymałości aby spełniały normy EN.166 oraz ANSI Z87.1-2003. Wiley X jedynym na świecie producentem okularów certyfikującym wszystkie swoje modele jako okulary ochronne.

Ramka:

Elegancka, miękka krzywizna oprawki jest wyposażona w gumowane zauszniki i nakładki na nos, które zapewniają idealne dopasowanie oraz wyjmowaną uszczelkę (uszczelnienie Facial Cavity™ Seal), która wygodnie przylega do twarzy, blokując niepożądane podrażnienia. Dzięki wyrazistemu stylowi i pewnemu dopasowaniu, WX GRID zapewnia wysokiej jakości ochronę, której potrzebujesz, aby zapewnić krystalicznie czysty widok w każdych warunkach.

Korzyści:

Wysoka wydajność w pochmurne / lekko zachmurzone dni minimalizuje niebieskie światło odbijane od bieli (linie na drodze) i niebieskich obiektów. Kolor zielony, pomarańczowy i niebieski wydają się bardziej żywe. Soczewki redukują odblaski na powierzchniach odbijających światło. Poprawiają wrażenie głębi, aby podkreślić podwodne krajobrazy.

Przepuszczalność światła: 12%

Wiley X wykorzystuje opatentowaną powłokę oleofobową na wszystkich polaryzowanych soczewkach Captivate ™, aby stworzyć gładszą powierzchnię soczewki, która pomaga zapobiegać przywieraniu kurzu, brudu, oleju, śniegu i wody do soczewki. Zapobiega również rozmazywaniu i plamom po wodzie, dzięki czemu soczewki są znacznie łatwiejsze do czyszczenia niż niepowlekane, standardowe soczewki.

Okulary Idealne na:

 • Jasne słońce / zmieniające się światło
 • Zajęcia w otoczeniu zielonych krajobrazów, takie jak wędrówki lub golf
 • Umiarkowane połowy głębokie do płytkich
 • Wysoka wydajność na drogach z białymi liniami
 • Jazdę w ciągu dnia

Zróżnicowane odcienie soczewek

Oferta Wiley X zawiera pełną gamę odcieni soczewek, które umożliwiają przystosowanie do różnych warunków pogodowych, aby zapewnić optymalne widzenie bez względu na rodzaj aktywności.

Doskonałą polaryzacja

Soczewki polaryzacyjne Wiley X są wykonane z Selenitu (poliwęglanu), a polaryzacyjny filtr umieszczony jest w środku soczewek, zapewniając ochronę przed naruszeniem i zniszczeniem podczas noszenia i czyszczenia. Wszystkie polaryzacyjne modele WileyX produkowane są z użyciem tylko najlepszej technologii filtra polaryzacyjnego. Filtr umieszczony jest w soczewce przy tolerancji jedynie +/- 3% co czyni Wiley X jedyną firmą która może pochwalić się certyfikacją całej linii swoich produktów.

Wyrazistość optyczna

Wszystkie modele Wiley X są certyfikowane jako okulary ochronne - przekraczamy standardy, które zwykle nie są spotykane w produktach wędkarskich. Soczewka, poprzez swoją unikalną budowę, zapewnia czystość i wyrazistość obrazu w każdym punkcie soczewki.

Nietłukące się soczewki

Certyfikat EN166 i ANSI - najsurowsze europejskie i amerykańskie testy wytrzymałości - Oprawki i soczewki muszą wytrzymać wagę pocisku o wadze 500 gr zrzuconego z wysokości 1.27 m. Aby sprostać próbie dużej prędkości, oprawki i soczewki muszą wytrzymać próbę 20 strzałów kuli stalowej o średnicy 6.35 mm wystrzelonej z różnych kątów z prędkością 48m/sek. Ktoś musiałby być bardzo zdeterminowany aby je zniszczyć, choć wydaje się to bardzo trudne. Wiley X jest jedynym na świecie producentem okularów, którego wszystkie produkty całkowicie spełniają rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa, zarówno ANSI jak i EN166.

Captivate™ to nowa opatentowana technologia soczewek Wiley X, która na nowo definiuje kolor, odfiltrowując szkodliwe niebieskie światło UV / HEV oraz pasma światła odpowiadające za nieostre widzenie. Soczewki CAPTIVATE™ filtrują światło, ukazując żywe szczegóły, intensywny kontrast i optymalną wyrazistość.

Podczas testowania soczewek Wiley X CAPTIVATE™ na tle konkurencyjnych okularów, niezależne laboratoria wykazały, że soczewki CAPTIVATE ™ są na tym samym poziomie lub przewyższają konkurencję w każdym teście chromatycznym. 
Okulary CAPTIVATE™ są jedynymi okularami zwiększającymi kontrast, które spełniają normy bezpieczeństwa EN. 166 i ANSI Z87.1.

Podczas gdy inne firmy koncentrują się na funkcjonalności lub stylu okularów, firmie Wiley X udało się stworzyć
 produkt, który jest stylowy na zewnątrz i funkcjonalny od wewnątrz. CAPTIVATE™ nie tylko definiuje na nowo pojęcie koloru, ale również ustawia wysoką poprzeczkę dla branży okularów przeciwsłonecznych.

Technologia Captivate:

Idealny kolor

Captivate filtruje światło, które odpowiada za nieostre widzenie. Dzięki temu odcienie czerwonego, zielonego i niebieskiego stają się dużo bardziej intensywne.

Większa przejrzystość

Światło niebieskie posiada krótsze długości fal, które przy wyższych częstotliwościach oszukują oko rozpraszając światło i tworząc tym samym zamglenia. 
Soczewki CAPTIVATE potrafią odfiltrować to szkodliwe spektrum światła dzięki czemu odległe obiekty nie są zamglone i stają się dużo lepiej widoczne.

Lepsze samopoczucie

Od dawna wiadomo, że niektóre odcienie światła wpływają korzystnie na samopoczucie. Niebiesko-turkusowe promienie staną się lepiej widoczne i pomogą Ci utrzymać prawidłowy cykl dobowego zegara biologicznego. Korzystne niebieskie światło wspomaga pamięć, poprawia nastrój i zwiększa czujność.

Zwiększony kontrast

Możesz wybierać pośród różnych stopni przyciemnienia soczewek i dobrać je do osobistych potrzeb.

Lepsza głębia obrazu

Soczewki CAPTIVATE™ poprawiają postrzeganie głębi poprzez wyeliminowanie zamglenia
"złego" niebieskiego światła.

Blokowanie UV i złego niebieskiego światła (HEV)

CAPTIVATE™ blokuje szkodliwe dla naszych oczu promienie światła UV / HEV, zmniejszając ryzyko uszkodzenia komórek siatkówki i związanego z wiekiem zwyrodnienia plamki żółtej. Ważne jest, aby pamiętać, że spędzenie godziny na zewnątrz w normalny pochmurny dzień naraża nasze oczy na co najmniej 30 razy więcej niebieskiego światła niż spędzenie godziny w pomieszczeniu, siedząc przed ekranem. Wiley X z soczewkami CAPTIVATE, to jedyna marka okularów polaryzacyjnych klasy premium, które blokują "złe" niebieskie światło do 430 nm.

Detale techniczne okularów polaryzacyjnych Wiley X Grid CCGRD07:

 • Kolor soczewki: Captivate Pol Green Mirror Copper
 • Kolor oprawek: Matte Cool Grey
 • Soczewki polaryzacyjne, ochronne UV
 • Uszczelka Facial Cavity™ Seal
 • Rozmiar: M-L
 • Wymiary ramki: 71/18/122
 • Przepuszczalność światła: 12%
 • W zestawie twarde etui oraz miękki pokrowiec

 

 

EAN13 712316007610 Kod producenta CCGRD07