Wiley X Okulary TREK Polarized Blue Mirror Gloss Crystal Dark Grey Frame

Indeks: AC6TRK09 EAN13 712316007337 Kategoria: Okulary Producent: Wiley X
Obecnie brak na stanie
999,00 zł
849,15 zł Zniżka 15%
Brutto

Wiley X Okulary TREK Polarized Blue Mirror Gloss Crystal Dark Grey Frame

Model z serii Active 6, która charakteryzuje się bardziej płaskim kształtem ramki w porównaniu z serią Active Lifestyle oraz Climate Control. Nowoczesna, lekko prostokątna sylwetka okularów przeciwsłonecznych WX TREK zapewnia wspaniały wygląd, a dzięki gumowanym noskom okulary pozostaną na swoim miejscu przez cały dzień, niezależnie od aktywności. Wszystko to z zachowaniem maksymalnej ochrony dla oczu.

Korzyści:

Jedną z wielu funkcji tych soczewek jest to, że nie zniekształcają kolorów, mimo że przepuszczalność światła jest niska. Szara podstawa tych soczewek ogranicza odblaski. Wraz z niebieskim lustrem zapewnia komfort przez cały dzień, ponieważ filtruje jasne światło i zapobiega zmęczeniu oczu. Para idealnych soczewek, gdy spędzasz dużo czasu w drodze lub po prostu chcesz pozostać na zewnątrz przez cały dzień. Przepuszczalność światła: 12%

Dołączone osłony boczne są łatwe do nałożenia i ponownego usunięcia. Zakładając osłony boczne, uzyskujesz poprzeczną ochronę na swoich okularach. Powłoka antyrefleksyjna eliminuje rozpraszające refleksy na powierzchni soczewki.

Wiley X wykorzystuje opatentowaną powłokę oleofobową na wszystkich polaryzowanych soczewkach Captivate TM, aby stworzyć gładszą powierzchnię soczewki, która pomaga zapobiegać przywieraniu kurzu, brudu, oleju, śniegu i wody do soczewki. Zapobiega również rozmazywaniu i plamom po wodzie, dzięki czemu soczewki są znacznie łatwiejsze do czyszczenia niż niepowlekane, standardowe soczewki.

Idealne na:

  • Intensywne, jasne słońce
  • Wędkarstwo głębinowe
  • Do dziennej jazdy samochodem
  • Ogólne zajęcia na świeżym powietrzu w ciągu dnia

Kolor soczewki: Captivate Pol Blue Mirror Grey

Kolor ramki: Gloss Crystal Dark Grey

Rozmiar: M-L

Wymiary ramki: 57/17/140

EAN13 712316007337 Kod producenta AC6TRK09